Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 300 днів. За цей час ми опублікували 26334 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Міська влада має намір почати тестування електронного квитка у липні на деяких маршрутах, а до кінця року запустити «в дослідницьку експлуатацію». Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Макет електроного квитка за дизайном Агентів Змін

«Нас інколи вводять в оману, стверджуючи, що електронний квиток можна запровадити за п’ять місяців. Насправді це далеко не так, адже це досить серйозний технологічний процес. І питання не тільки у монтажі обладнання, а й у його налаштуванні», – зазначив він.

За словами Поворозника, е-квиток – одна зі складових монетизації пільг, оскільки з його впровадженням можна буде говорити про реальні цифри перевезень, навантаження на громадський транспорт і про компенсацію вартості перевезень пільгових категорій.

Чиновник зазначив, що кількість пільговиків у наземному громадському транспорті перевищує 50%.

Водночас вартість проїзду в громадському транспорті зросте вдвічі вже з 14 липня.

Раніше в КМДА обіцяли перейти на повноцінну систему у жовтні-листопаді цього року. Наприкінці минулого року повідомлялося, що «Київпастранс» розпочав монтаж валідаторів для безконтактної оплати проїзду в електротранспорті.

Наразі система безконтактної оплати в громадському транспорті вже працюють у Житомирі, Сумах, Тернополі та Харкові.

Про те, як має працювати е-квиток для громадського транспорту в Києві, читайте в нашому матеріалі.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button