Місто в США пропонує безкоштовне житло і $10 000 кожному, хто переїде
Місто Талса в Оклахомі прагне компенсувати відтік мізків, старіння населення та демографічний колапс.
Місто Талса в Оклахомі прагне компенсувати відтік мізків, старіння населення та демографічний колапс.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24986 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Місцевий фонд пропонує безкоштовне житло та місце у коворкінгу на рік та 10 тисяч доларів тим, хто згодиться переїхати до Талси – другого за розміром міста в американському штаті Оклахома, повідомляє CityLab.
За умовами програми Tulsa Remote, апліканти повинні бути старшими за 18 років, не місцевими (не з округу Талса), мати дозвіл на роботу в США та мати можливість переїхати до Талси протягом півроку. Вони зобов’язуються залишитися в місті на рік та працювати з Талси віддалено.
Натомість їм покривають витрати на оренду житла в центрі міста, виплачують 10 тисяч доларів готівкою та надають робоче місце в коворкінгу.
Працівник має змогу добре заробляти у будь-якій компанії та водночас жити у дешевому місті. А місто у такий спосіб компенсує відтік мізків, старіння населення та демографічний колапс. Проте усі 10 тисяч доларів можна отримати лише проживши у Талсі рік до кінця.
Подібні заходи запроваджують і в інших регіонах США. Наприклад, коли в місті Ньютон, штат Айова, закрилася фабрика, звідти масово почали виїжджати мешканці. У 2014 році місто почало видавати новим поселенцям по 10 тисяч доларів та «вітальний комплект» загальною вартістю 3 тисячі – в нього, зокрема, входила газонокосарка.
Читайте також: Чому в США відбувається «Ренесанс міст» та чого тут можуть навчитись українські мери?
Так само півроку тому у штаті Вермонт запровадили значні податкові пільги для дистанційних працівників, які оселяться у штаті на два роки. Минулого місяця у штаті Мен почали звільняти від кредитних зобов’язань випускників університетів, які вирішили залишитися жити і працювати у цьому штаті.
Дивіться інфографіку: Як розширилися міста світу за 25 років
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті