У Копенгагені побудують еко-поселення з перероблених матеріалів (проект)
Будівлі використовуватимуть виключно геотермальну та сонячну енергію.
Будівлі використовуватимуть виключно геотермальну та сонячну енергію.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26315 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Візуалізації: TMRW / Dezeen
У данській столиці Копенгагені відведуть ділянку площею 35 тисяч квадратних метрів під еко-поселення, збудоване з повторно використаних матеріалів – бетону, дерева та скла, повідомляє видання Dezeen.
Проект під назвою UN17 Village мають реалізувати у районі Ерестад. Раніше тут було зведено кілька житлових комплексів за проектами BIG Architects (VM Houses, Mountain Dwellings, 8 House).
У конкурсі на проектування еко-поселення перемогла архітектурна студія Lendager Group and Årstiderne Arkitekter, яка обійшла BIG Architects, котрі теж брали участь.
Поселення складатиметься з 400 квартир. Кожен модуль будинку матиме зелений дах і колектор дощової води, який зможе збирати півтора мільйона літрів на рік. Будівлі використовуватимуть виключно геотермальну та сонячну енергію.
Передбачається, що публічними просторами будуть користуватися не лише жителі будинків, але й усі мешканці Ерестаду. Це має зменшити соціальну нерівність.
У комплексі будуть конференц-центр, ресторан, теплиці та заклади для фуд-шерингу – останні мають заохочувати людей вирощувати власні продукти та ділитися надлишком замість того, аби їх викидати.
UN17 Village позиціонують як перший будівельний проект у світі, який відповідатиме усім 17 «цілям сталого розвитку», – програмі, ухваленій на саміті ООН 2015 року. Архітектори сподіваються, що модель цього еко-поселення стане прикладом для наслідування в усьому світі.
Читайте також: Ян Ніккер з бюро MVRDV про архітектуру сталого розвитку та діалог з громадськістю
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті