Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

ЖК «Чайка». Фото: chayka.org.ua

Держгеокадастр виявив грубі порушення у проекті будівництва двох житлових комплексів «Чайка-2» і «Чайка-3» – багатоповерхівки планують звести на приаеродромній території у селищі Чайки під Києвом. Про це йдеться у відповіді головного управління Держгеокадастру в Київській області на запит ГО «Стоп Нелегал».

Забудовник – девелоперська компанія «ОМОКС» на чолі з Олексієм Кулагіним. Наразі в селі Чайки під Києвом збудовано першу чергу ЖК «Чайка», це 33 введені в експлуатацію будинки, в яких живуть 12 тисяч мешканців. На сайті ЖК «Чайка» повідомляється, що до 2025 року мають завершити всі п’ять черг. Проект має фактично стати містом з населенням 25 тисяч мешканців.

В результаті проведеної працівниками Держгеокадастру перевірки, виявилося, що забудовник не звертався до Украероруху за погодженням умов забудови, в той час як ідеться про території, де має бути встановлений особливий порядок будівництва.

«Місцерозташування та висота об’єктів можуть негативно вплинути на безпеку польотів та роботу радіотехнічних приладів цивільної авіації», – повідомили в Держгеокадастрі.

Нагадаємо, сільрада Софіївської Борщагівки погодила будівництво семи десятиповерхових будинків на на приаеродромній території аеропорту «Київ». За інформацією Державіаслужби України, у цій зоні в 1976 та 2007 роках трапилися дві авіакатастрофи, внаслідок яких загинуло 53 людини.

Голова ради директорів аеропорту «Київ» не виключає, що через забудову доведеться обмежити кількість рейсів. Багатоповерхівки є перешкодами для літаків при формуванні траєкторії заходу на зліт і посадку.

У вересні з’явилася петиція до Київради з вимогою заборонити нічні авіарейси та польоти гучних літаків в аеропорту «Київ». Вона не набрала достатньої кількості підписів.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button