Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Колаж: lun.ua / Царь-Балкон

Після скасування офіційного конкурсу на талісман Києва «Рейтарська спільнота» ініціює конкурс на антисимвол міста.

Антисимволом може стати особливий персонаж, будь-яка реальна або міфічна істота, що відображає реалії столиці. «Наразі справжніми символами Києва є не каштани і Дніпро, а рейдери, забудовники і царі-балкони», – йдеться у повідомленні.

До складу журі конкурсу «Антисимвол Києва» увійшли художник Олександр Ройтбурд, актор Олексій Горбунов та продюсер гурту «Перкалаба» Олег Mox Perkalaba Гнатів.

Надсилати роботи у форматі JPG можна на пошту [email protected] до 21:00 п’ятого січня. Журі оголосить про своє рішення 15 січня.

За першу премію автора нагородять картатою ковдрою, якою накривався у суді екс-голова ДФС Роман Насіров (саме пов’язана з ним фірма придбала будівлю на вулиці Рейтарській, 8Б, яку прагне вістояти «Рейтарська спільнота»). За другу премію – Цар-балкон, зліплений з глини і палок. Лауреат третьої премії отримає дружнє похлопування по плечу від Олександра Ройтбурда.

Нагадаємо, минулого тижня було оприлюднено 10 варіантів талісмана Києва, які пройшли перший етап відбору: Каштанчик Кий, Каштан Соловейко, Пес Каштанчик, Каштанчик їжак, Штанчик та інші. Невдовзі журі оголосило про скасування конкурсу, заявши, що жодна робота не є гідною перемоги.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button