Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Організатори XXXII Олімпійських ігор, що пройдуть у 2020 році в Токіо, вирішили виготовити медалі з елементів вживаних смартфонів та інших гаджетів, повідомляє The Verge.

Електроніку розбирають і вилучають бронзові, срібні та золоті елементи.

Усіх охочих закликали здавати на ці потреби стару техніку. За два роки вдалося зібрати понад 47 тонн електронних відходів, із них п’ять тонн – це мобільні телефони.

Ще у червні минулого року вдалося зібрати необхідні 2700 кілограмів бронзи. А до жовтня було зібрано понад 30 кілограмів золота та 4100 кілограмів срібла – 85-95% від необхідного обсягу.

Потрібної кількості золота й срібла досі не досягнуто, утім зібраних гаджетів ще вдосталь, і з них без проблем вдастся видобути цінні метали. Кампанія триватиме до 31 березня.

Медалі для Олімпійських та Паралімпійських ігор у Токіо презентують вже цього літа.

Нагадаємо, однією з найбільших проблем під час Олімпіади вважають перевантаженість транспорту в Токіо. Експерти пропонують перевести бізнеси на віддалену роботу на період Олімпіади. Вже зараз пасажирів, які користуються метро трохи раніше, ніж у ранкові години пік, нагороджують лапшою та темпурою.

Дивіться також, як одеський архітектор оновив квартиру в капсульному хмарочосі в Токіо і прикрасив її вишиванкою.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button