Батарейки можна віддати на переробку в Німеччину, а придбати бокси для пластику – у «Всі. Свої»
Коротко про нові можливості сортування сміття в Києві.
Коротко про нові можливості сортування сміття в Києві.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 305 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Unsplash
Громадська організація «Батарейки, здавайтеся» відправить 144 кілограми батарейок на переробку в Німеччину. Повідомляють, що цю партію перероблятиме завод Redux.
Фото: «Батарейки, здавайтеся»
«До цього моменту збір батарейок в Україні був хаотичним – сотні людей та організацій приймали батарейки у інших людей, без чіткого розуміння, хто і коли здійснить їх переробку», – пояснюють у ГО.
З грудня організація повністю перейшла на модель, за якої примає батарейки лише зі сплатою гарантованої переробки в Європі від українських компаній. Першою партією до німецького заводу Redux буде надіслано 7200 батарейок.
Замовити бокс для збору батарейок можна на сайті. Сервіс передбачає доставку і вивезення боксу, гарантовану переробку десяти кілограмів зібраних батарейок на заводах Redux у Німеччині та Recupyl у Польщі, включено також внесок на втілення реформи, яка зобов’язуватиме українських виробників батарейок самостійно сплачувати їхню переробку.
Читайте детальніше про зміну концепції в ГО.
Також громадська організація «Україна без сміття» надала для продажу бокси для сортування пластику на Хрещатику у «Всі. Свої – Дім та декор».
Фото: «Україна без сміття»
Пластик перед сортуванням рекомендують помити та стиснути. Придбати бокси у «Всі. Свої – Дім та декор» можна щодня з 10:00 до 22:00.
Нагадаємо, нещодавно «Україна без сміття» також почала приймати на переробку диски та вінілові платівки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті