Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/KyivRiverStation

Конкурс для художників, який оголосила адміністрація Київського річкового вокзалу, не передбачає нанесення жодних зображень на стіни будівлі, яка перебуває в процесі реновації. Про це «Хмарочосу» повідомила прес-служба вокзалу.

З 27 березня адміністрація Річкового вокзалу проводить конкурс художніх робіт, які першими виставлятимуть свої роботи в оновленому арт-просторі. Запевняють, що йдеться лише про формат виставки. У процесі реновації збережуть оригінальний вигляд приміщень.

Занепокоєння щодо цілей конкурсу виникло у деяких киян. Зокрема мистецтвознавиця Євгенія Моляр закликала надіслати на конкурс заявку з пропозицією відреставрувати приміщення, зберігши оригінальний вигляд.

«Для нас були важливими дві речі: збереження культурного спадку у вигляді фресок та внутрішнього оздоблення приміщення – в ході реновації жодна з них не була пошкоджена, всі відвідувачі зможуть насолодитися аутентичною атмосферою внутрішніх приміщень Річкового вокзалу.

Другий момент – це безпека відвідувачів. Наразі всі роботи, які проводяться, спрямовані на те, щоб перебування всередині будівлі було безпечним. Тільки після фінального дозволу від технологів, можна буде впускати всіх охочих», – повідомили у прес-службі Річкового вокзалу.

Також адміністрація прокоментувала облаштування фудкорту «Бухта Food Station», який ініціював засновник фестивалю Ulichnaya Eda Роман Тугашев. Запевняють, що у приміщенні Річкового вокзалу їжі не буде, всі фудзони облаштують на набережній.

Фудкорт запрацює одночасно з відкриттям частини приміщень Річкового вокзалу.

Будівлю Річкового вокзалу було збудовано у 1953-1961 роках. Інтер’єр прикрашено фресками, мозаїчними панно і фризами авторства Ернеста Коткова, Валерія Ламаха та Івана Литовченка. У 2016 році будівля отримала статус пам’ятки архітектури місцевого значення.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button