Завод на Київщині вироблятиме електроенергію з сіна та соломи
Комплекс також продукуватиме біодобрива.
Комплекс також продукуватиме біодобрива.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Великій Димерці, що в Броварах, затвердили план будівництва заводу, який перероблятиме біовідходи на електроенергію. Про це повідомляє «Трибуна Бровари».
Електроенергія вироблятиметься з відновлюваних ресурсів – зокрема, з кукурудзяного, трав’яного силосу, сіна, соломи, гною, а також з відходів підприємств харчових продуктів. Одне з таких якраз розташовується поруч.
Під час бродіння сировина вироблятиме біогаз. Цей процес триває два місяці. Далі біоматеріали завантажуватимуть у генератор, що позбавлятиме їх шкідливих газів, а після цього продукуватиметься електроенергія та біодобрива.
Зазначають, що завод будуватимуть за технологією німецької компанії agriKomp. За нею в Європі збудовано вже тисячу біогазових комплексів.
Будівництво почнеться у травні–червні. Його вартість становить три мільйони двісті тисяч євро. Комплекс має створити 20 нових робочих місць.
Нагадаємо, до 2021 року на Київщині також збудують перший в Україні сміттєпереробний завод.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті