Киян запрошують долучитися до створення Меморіалу «Бабин Яр»
Охочі можуть запропонувати волонтерську або фінансову допомогу, передати артефакти, поділитися свідченнями про події Бабиного Яру.
Охочі можуть запропонувати волонтерську або фінансову допомогу, передати артефакти, поділитися свідченнями про події Бабиного Яру.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Зображення: прес-служба Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр»
У Києві розпочалося громадське обговорення будівництва Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр».
Охочі можуть долучитися до створення Меморіалу, запропонувавши волонтерську або фінансову допомогу, передавши до колекції майбутнього музею артефакти, або ж поділитися свідченнями про трагедію Бабиного Яру.
Для цього можна заповнити анкету онлайн або в друкованому варіанті у приміщенні Шевченківської РДА. Там також встановлено інформаційний стенд, що розповідає про майбутній Меморіал.
«Коли відкриються двері центру, тисячі, а то й мільйони людей відчують, що зробили свій внесок у його розбудову, а їх побажання враховані», – коментує необхідність у громадському обговоренні виконавча директорка Меморіалу «Бабин Яр» Яна Барінова.
Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» буде розташовано безпосередньо поряд із місцем історичних подій. Відкриття заплановане на 2023 рік.
Проект, за яким будуватимуть Меморіал, оголосять 30 липня. До участі в конкурсі відібрали пропозиції 10 архітектурних бюро: BURØ architects (Київ), Diller Scofidio + Renfro (Нью-Йорк), Dorte Mandrup (Копенгаген), Eisenman Architects (Нью-Йорк), KAAN Architecten (Роттердам), merz merz (Берлін), querkraft architekten (Відень), Richter Musikowski Architekten (Берлін), Studio Odile Decq (Париж), Wolfgang Tschapeller (Відень).
Нагадаємо, на схилі в парку Слави будують другу чергу Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору за проектом польських архітекторів.
До 2020 року планують завершити Меморіалу Героїв Небесної сотні за проектом архітектурного бюро MI studio. Окрім Меморіалу побудують будівлю Національного музею Революції Гідності за німецьким проектом «Штурм пагорба».
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті