Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: bild.de

Менеджер парку Ґьорліца у Берліні, Ченгіз Демірджі, стомився від скупчення наркодилерів у себе на роботі. Вони заважають відвідувачам на тротуарі. Тож працівник спробував зонувати прохід окремо для тих, хто бажає прогулятися, та тих, хто очікує на клієнтів. Про це Демірджі розповів німецькому виданню RBB.

Демірджі не погоджував зонування з райрадою. Попри критику він зазначав, що в такий спосіб хотів лише позбутися робочих незручностей, а не пропагувати легалізацію наркотиків. В Твіттері його підтримав аккаунт районної ради Кройцберга, повідомляють німецькі медіа.

За марихуаною до Берліна щомісяця приїздить доволі багато людей, повідомляє Vice. Для збуту оптовики користуються робочою силою у вигляді біженців та бездомних, які не можуть влаштуватися на роботу через особливості національної політики по відношенню до імігрантів.

«Ситуація в парку Ґьорліца відображає ставлення до наркотиків усієї Німеччини: консерватори намагаються стримувати потік речовин через репресії і переслідування – що працює так само добре, як це звучить: тобто ніяк. Поки Соціалдемократична партія і члени лівих груп не вірять, що суспільство може бути вільним за легалізованої наркоторгівлі, наркотики і не легалізують», – пише Vice. Поліція, в свою чергу, підтримує посилення жорстких методів боротьби з наркоторговцями.

Медіа відстоюють різні варіанти вирішення проблеми: зокрема, одні підтримують зміни в міграційний політиці, оскільки вважають, що дилери покинули б чорний ринок праці за наявності альтернатив, а інші виступають за легалізацію, оподаткування якої збільшило б надходження до державної казни. Дискусії щодо цього продовжуються.

Читайте також історію киянки Юлії, що переїхала до Німеччини в пошуках комфортнішого життя

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button