Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Зображення: facebook.com/merkieva

До кінця літа біля аеропорту «Київ» («Жуляни») планують встановити пам’ятник авіаконструктору Ігорю Сікорському. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, продемонструвавши макет скульптури.

Пам’ятник зробив скульптор Володимир Журавель. Він також є автором бронзових фігур дітей на Поштовій площі та кінної статуї Іллі Муромця, встановленої в парку «Муромець».

Фото: facebook.com/merkieva

Кличко також запевнив, що КМДА працює з Міністерством оборони щодо передачі на баланс міста садиби Сікорських на Ярославовому валу. Будинок обіцяють відреставрувати.

Цього року виповнюється 130 років із дня народження Сікорського.

Садиба Сикорських у нинішньому стані. Фото: Oleg Rivtin

Сікорський народився в Києві і жив у будинку на Ярославовому Валу, 15 Б потягом восьми років.

Він створив перший у світі чотиримоторний літак «Руський витязь», важкий бомбардувальник «Ілля Муромець», трансатлантичний гідроплан, серійний гелікоптер та перший американський літак-амфібію. У 1918 році Сікорський емігрував до США і заснував там компанію Sikorsky Aircraft.

На території Київського політехнічного інституту імені Сікорського стоїть пам’ятник авіаконструктору.

Зліва направо: фотографія Сікорського, пам’ятник біля КПІ, макет пам’ятника Журавля. Фото: Wikipedia, facebook.com/merkieva

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button