Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24976 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: 112.ua

Станом на червень 2019 року, з 2014-го року в Києві перейменували 219 вулиць, бульварів, проспектів, провулків та площ. Про це УНН повідомили в Департаменті житлово-комунальної інфраструктури.

Всього в місті мають встановити 1377 нових адресних вказівників.

Зазначається, що встановлення такої кількості табличок коштує місту 826,2 тисячі гривень. Їх виготовляють з металу та емалі. Вартість однієї такої таблички становить до 600 гривень.

Читайте також: Саксаганського чи Сагайдачного? Як не плутати назви київських будівель та вулиць

У січні ми повідомляли про 206 перейменованих київських вулиць впродовж 2014-2018 років. Переважна частка зміни назв стосується виконання «закону про декомунізацію».

Взимку ініціаторів перейменування також зобов’язали консультуватися з місцевою громадою. Організувати консультації з мешканцями має ініціатор перейменування. Він може сам визначати формат – громадські слухання, збори, збір підписів або зустрічі.

«Така кількість перейменувань часто викликала значний суспільний резонанс серед киян, тому прийнято рішення про обов’язкові консультації з мешканцями в разі перейменування вулиць, на яких вони проживають», – пояснює прес-служба Київради.

Результати громадських обговорень має бути подано одночасно з ініціативою про перейменування. Це не стосується випадків, коли ініціативу підтримано як електронну петицію – наприклад, про перейменування вулиці Івана Кудрі на честь Джона Маккейна.

Тест: наскільки добре ви знаєте назви київських вулиць?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button