Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У Дніпрі на зупинці громадського транспорту «Національний університет» встановили новий типовий павільйон. Про це повідомляє спільнота Urban Dnipro.

Павільйон не має кіоску. Зупинку розташовано в затінку дерев, які не дозволяються асфальту нагріватися та захищають від дощу.

Висота бордюру та відсутність кишені робить можливою безбар’єрну посадку людей на візках, з дитячими візочками, літніх людей та інших маломобільних людей. Підвищені бордюри почали також встановлювати у Вінниці, але там вони мають спеціальний вигин для зручного і безпечного стикування автобусу чи тролейбусу.

Поряд встановлено тестовий пілон з інформацією для пасажирів: перелік маршрутів, розклад руху та схеми. Дизайн розробляла студія dnipro.design.

«Такі пілони встановлюватимуть там, де немає фізичної можливості або необхідності встановлювати повноцінний павільйон, але позначити зупинку та вказати важливу та актуальну інформацію потрібно», – повідомляє Urban Dnipro.

Зазначається, що недоліком нової зупинки є закоротка довжина посадкового майданчика, яка не відповідає державно-будівельним нормам. Це традиційна проблема для Дніпра. Тим часом у Вінниці під час реконструкції зупинки на вулиці Театральній якраз подовжили посадковий майданчик, що дозволяє одночасно приймати кілька одиниць транспорту.

Тим часом у Києві масово встановили зупинки зі сходами, зайвими бордюрами та незручними міні-пандусами. Деякі недоліки вже починають виправляти.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button