Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: пресслужба КМДА

Громадськість поцікавилася долею наземного переходу на Хрещатику біля ЦУМУ після завершення реконструкції підземки.

У відповіді Київавтодору, опублікованій у Фейсбук групі «Транспорт Києва» йшлося про те, що капітальний ремонт підземного переходу здійснювало ТОВ «Столичний ЦУМ» і «в разі введення в екплуатацію підземного пішохідного переходу наземний пішохідний перехід буде закритий для руху пішоходів».

Це вже третя суперечлива заява міської влади щодо переходів на Хрещатику.

Перехід через Хрещатик, 1960-ті роки. Фото: dreamkyiv.com

Нагадаємо, в кінці вересня Юлія Пономаренко, прессекретарка Департаменту транспорту та інфраструктури КМДА, заявила про те, що підземний перехід біля ЦУМу через вулицю Хрещатик не відкриватимуть, оскільки підземні переходи як такі «незручні та неінклюзивні».

Втім, на початку листопада Микола Поворозник, перший заступник голови КМДА, повідомив, що перехід таки введуть в експлуатацію на початку лютого 2020 року, адже його ремонтували за кошти приватного інвестора. При цьому наземний перехід обіцяли залишити.

Перехід біля ЦУМу, 1961 рік. Фото: dreamkyiv.com

Підземний перехід на Хрещатику перекрили у 2016 році, після чого у квітні 2017 року там облаштували перший наземний перехід на центральній вулиці Києва.

Цікаво, що підземний перехід на Хрещатику з’явився у 1962 році і це був другий підземний перехід в столиці (перший – на Європейській площі).

Зображення: Влад Соболь

Відповідь Київатодору. Зображення: Влад Соболь

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button