Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

29 листопада о 18:00 у Національному художньому музеї України відкриється постійна експозиція «Модернізм в Україні».

Експозиція, розташована на другому поверсі музею, – спроба переглянути усталений погляд на українське мистецтво першої третини ХХ століття.

Чимало творів виставлять уперше за роки незалежності. Це, зокрема, фрески бойчукістів Оксани Павленко, Миколи Рокицького і Льва Крамаренка, «Яблуня» на левкасі Михайла Бойчука (1913), твори Олександра Петренка, Івана Хворостецького, Сергія Колоса, ранні роботи Анатоля Петрицького, «Хвиля» і нещодавно відреставровані «Пилярі» Олександра Богомазова, «Збирання помідорів» Івана Падалки, твори французького періоду Олекси Грищенка.

«Пилярі» Олександра Богомазова. Фото: Василь Артюшенко, DT.UA

Також уперше експонують скульптуру Олександра Архипенка «Жіночий образ» (1925). Її подарували NAMU п’ять років тому.

На відкритті Олена Кашуба-Вольвач проведе кураторську екскурсію (початок о 18:30), а потім на відвідувачів очікує DJ-сет від Анни Винниченко. Вхід вільний.

Також на відкритті презентують результати меценатської співпраці NAMU з ПриватБанком, який надав два мільйона гривень на відкриття «світлових ліхтарів» у стелі музею. У трьох залах другого поверху вже відкрили світлові вікна, передбачені первісним архітектурним планом.

Нагадаємо, наприкінці 2018 року Національний художній музей отримав нову айдентику, а також провів реновацію вестибюлю.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button