Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 277 днів. За цей час ми опублікували 23486 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Franck V. / unsplash

Кабінет Міністрів України започаткував Український Фонд Стартапів (УФС), йдеться у повідомленні на kmu.gov.ua. Фонд спрямований на підтримку інноваційних проєктів та допомогу українським підприємцям.

Під час брифінгу про початок роботи фонду прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що це перший крок розвитку України як «держави інновацій». Обсяг програми фінансування українських стартапів складає 440 млн грн.

«В рамках роботи Українського фонду стартапів від сьогодні [другого грудня] розпочато прийом заявок на фінансування українських бізнес-проектів на початкових стадіях їхнього розвитку, а саме стадіях pre-seed and seed. Вже до кінця цього року бізнес-проектам, які пройдуть відбір, ми видамо перші 40 млн грн. Наступного – по 60 млн у квартал, тобто 240 млн в цілому на 2020 рік», — пояснив глава уряду.

Основні сфери фінансування включають штучний інтелект, доповнену реальність, Big Data, блокчейн, кібербезпеку, оборону, медицину та охорону здоров’я, подорожі, фінансові технології, освітні технології, робототехніку, професійні послуги, програмне забезпечення як послугу, виробництво, електронну комерцію, інтернет речей.

Міністр пообіцяв, що уряд не буде безпосередньо втручатися в роботу бізнесу. За його словами, держава прагне створити нові робочі місця і заохотити українців до підприємництва.

До кінця цього року має відбутися перший Pitch-event – коротка презентація бізнес-концепцій перед конкурсною комісією. За її результатами будуть визначені стартапи, які й отримають фінансову допомогу.

Розмір ґранту може становити від 17 до 25 тисяч гривень.

Подати заявку можна на сайті Фонду.

Читайте також: Urban Space 500 запускає ґрантову програму для проєктів розвитку Києва

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button