Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Публікуємо перелік найпопулярніших матеріалів на «Хмарочосі» за 2019 рік.

Мережа Vegano Hooligano закривається,
а колишні співробітники звинуватили засновника у шахрайстві

У 2019 році було оголошено про закриття закладів Vegano Hooligano. У коментарі «Хмарочосу» засновник мережі Рудольф Краєвський зазначив, що рішення пов’язано з надто дорогою орендою, вартість якої можна порівняти з орендою у європейських містах, і додав, що втомився від назви бренду, – вона надто провокаційна, і грає на емоціях.

Водночас колишні співробітники Vegano Hooligano звинуватили Краєвського у систематичній невиплаті зарплат. Згодом вони створили Facebook-сторінку «Рудольф Краєвський – аферист», в якій оприлюднили історії десятьох людей, які так чи інакше співпрацювали з Vegano Hooligano.

Ми мешкаємо на 23 квадратних метрах –
досвід життя родини у смарт-квартирі

Квартирне питання залишається однією з найбільш актуальних питань для жителів Києва. Молода родина з двох людей чотири роки живе у маленькій квартирі-студії на Печерську. Вони розповідають, як ділять простір, організовують побут і прибирання на 23 квадратних метрах.

Насправді біопластик, електромобілі та веганська
дієта не врятують планету. Пояснюємо, чому

Тема екології опинилася у трендах 2019 року не лише на Заході, а й серед аудиторії «Хмарочоса». Все ж таки, основа стійкого розвитку полягає не стільки в переході на екологічні замінники продуктів щоденного вжитку, транспорту й одягу, сікльки в  свідомову скороченні споживання загалом.

У Києва є проблема з Подільсько-Воскресенським мостом.
Як її вирішувати?

Пояснюємо, як зміниться транспортна ситуація у місті, коли запрацює Подільський мостовий перехід. На Подолі стрімко зросте кількість автомобілів, є декілька сценаріїв, куди спрямують весь потік. Згідно з одним з варіантів – по Валах. Проте фінальне рішення досі не ухвалено.

Як насправді працюють Glovo і UberEats
та як ці компанії впливають на розвиток міста

«Хмарочос» дізнавався, як працюють ці сервіси, як вони впливають на розвиток міста та які умови праці у кур’єрів нових служб доставки.

5 років Кличка: що мер обіцяв киянам і що з цього виконав

П’ятого червня 2019 року виповнилося рівно п’ять років, як Віталій Кличко після перемоги на виборах посів місце київського міського голови. А 25 червня – п’ять років, як він у кріслі голови Київської міської державної адміністрації, куди його призначив президент. Поєднуючи у своїх руках дві посади у місті, Кличко мав чимало можливостей втілити своє бачення майбутнього столиці.

«Хмарочос» проаналізував передвиборчу програму мера за 2015 рік, щоб зрозуміти, наскільки реальні зміни у місті відповідають його задекларованій візії.

10 найкрасивіших київських під’їздів,
в які варто заглянути

Разом з гідом Софією Грабовецькою «Хмарочос» склав перелік найкрасивіших київських під’їздів, а також згадав історію будинків, в яких вони розташовані. Номери будівель залишилися в таємниці з повагою до їхніх мешканців.

У ЖК «Комфорт Таун» сплеск квартирних крадіжок.
Чи сприяють паркани та охорона підвищенню безпеки?

Чому у житловому комплексі з закритою територією та системою відеонагляду впродовж двох років зросла кількість крадіжок? Чи гарантує закрита територія безпеку для усіх жителів, чи створює нові проблеми?

Історія Борщагівки: 400-метровий будинок,
непобудована гілка метро та найбільший масив шістдесятих

Дослідник Києва та автор книжок з історії архітектури української столиці ХХ століття Семен Широчин розповідає про історію будівництва Борщагівки. Незабаром має вийти друком його наступна книга «Невідомі периферії Києва: Святошинський район».

Чи справді в столиці брудне повітря
і наскільки можна довіряти неофіційним датчикам?

Осінній період у Києві пройшов під знаком смогу, який спричиняв кашель і гіркоту у горлі. Проблема чистого повітря стала настільки нагальною, що її більше неможливо не помічати. Проте й вирішувати, здається, ніхто не поспішає.

Київ на фотографіях ХХ століття і сьогодні:
як змінилися відомі місця

Київ, як і будь-яке місто, постійно перебуває у стані змін. Одні будинки, площі, парки зникають, поки інші з’являються на їхньому місці. «Хмарочос» показує розвиток столиці у 11 фотографіях з минулого століття.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button