Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 267 днів. За цей час ми опублікували 23408 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: twitter.com/sihamese

З першого січня 2020 року в Таїланді набула чинності заборона на використання одноразових пластикових пакетів у магазинах.

Фото: facebook.com/rovmaira

Жителі країни виявилися креативними у винайденні альтернатив поліетиленовим кулькам. У соцмережах поширюються фото найдивніших замін одноразовим пакетам.

Фото: instagram.com/pangancientshopp, instagram.com/bhip_lookmoo

Тайці приходять до магазину з тачками, корзинами, відрами, горщиками, мисками, валізами, кастрюлями, квітковими вазонами і навіть паркувальними конусами, а ще загортають товари у футболки та складають у мотошоломи.

Фото: twitter.com/sihamese

Влада Таїланду вдалася до активних заходів через обсяги пластикового сміття. Зокрема, рік тому країна посідала шосте місце у світі за кількістю викидів відходів в океан, і завдяки новій політиці за рік вдалося спуститисяна десяту сходинку.

Фото: facebook.com/rovmaira

Протягом минулого року Таїланду вдалося скоротити використання пластикових пакетів на 5,5 тонн, повідомляє Reuters.

Фото: facebook.com/rovmaira

Торік ми писали, що деякі супермаркети в Таїланді почали продавати їжу в банановому листі замість поліетиленових пакетів.

Фото: instagram.com/lowcostcosplayth, facebook.com/rovmaira

Фото: facebook.com/rovmaira

Фото: facebook.com/rovmaira

Фото: facebook.com/rovmaira

Фото: facebook.com/rovmaira

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button