Інвестора «Укрбуду» позбавляють квартири: у нього «загубився» внесок
Поки невідомо, чи є ще такі випадки анулювання свідоцтв, які гарантують інвесторам отримання квартири.
Поки невідомо, чи є ще такі випадки анулювання свідоцтв, які гарантують інвесторам отримання квартири.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26321 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Візуалізація проєкту ЖК Genesis // jk-genesis.com.ua
Компанія «Житло-Капітал», яка є управителем недобудованого «Укрбудом» ЖК Genesis, почала відкликати сертифікати інвесторів, що свідчать про оплату майбутньої квартири. Про це повідомляють Наші Гроші.
У листі компанія повідомляє одного з інвесторів про те, що від нього не надходили кошти. Тож видане у 2018 році свідоцтво про інвестицію в будівництво анулювали та визнали таким, що не дає право на отримання квартири у власність.
У цьому випадку йдеться про однокімнатну квартиру площею 36 квадратних метрів. Інвестор заплатив за неї 816 тисяч гривень. Житловий комплекс будують за адресою провулок Індустріальний, 2, що на Караваєвих Дачах.
У листі від інвестора вимагають надати документи про сплату до шостого лютого, інакше квартиру буде відкріплено.
Фрагмент листа до інвестора, Наші Гроші
Поки невідомо, чи є ще такі випадки анулювання свідоцтв про участь у фонді будівництва об’єктів «Укрбуду».
За даними джерел Наших Грошей, люди платили за майбутні квартири у ЖК Genesis здебільшого готівкою, бо така форма оплати передбачала знижку для покупців. При цьому готівка надходила не у фонд фінансування будівництва, а на рахунки інших фізосіб або компаній.
Читайте також: Як проєктує, будує та отримує землю «Укрбуд»? Розповідають чиновники, депутати та активісти
Нагадаємо, у вересні власник «Укрбуд Девелопмент» Максим Микитась заявив, що продав компанію і йде з будівельного бізнесу. У жовтні НАБУ оголосило Микитасю підозру в організації заволодіння нерухомістю.
У грудні 2019 року «Укрбуд», заморозив будівництво на всіх своїх 26 об’єктах (20 з них призупинені ще з липня). Наприкінці року президент Володимр Зеленський заявив, що добудовувати об’єкти «Укрбуду» зобов’язалася компанія «Київміськбуд».
У січні 2020 року Печерський суд Києва арештував корпоративні права і земельні ділянки «Укрбуду».
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті