Як працюватиме міський і приміський транспорт після посилення карантину в Києві?
У КМДА рекомендують користуватися транспортом виключно для задоволення таких потреб: робота, магазин, аптека, лікарня.
У КМДА рекомендують користуватися транспортом виключно для задоволення таких потреб: робота, магазин, аптека, лікарня.
Фото: Київський метрополітен
КМДА поки що не планує закривати Київ на в’їзд та виїзд і обмежувати роботу громадського транспорту. Про це заявив 16 березня на брифінгу перший заступник голови міської адміністрації Микола Поворозник.
Так він прокоментував рішення комісії про те, що вівторка 17 березня в Києві «максимально обмежується пересування людей між містом Києвом та іншими населеними пунктами України».
«Рішення поки що має виключно рекомендаційний характер. Враховуючи, що буде закрито більшість розважальних та інших закладів, це тим самим стримає потік людей. Щодо скасування міста на в’їзд чи виїзд – таких рішень на сьогодні ніхто не приймав і не планується приймати», – заявив Поворозник.
Він зазначив, що скасування приміських маршрутів і поїздів – це питання, яке вирішує Кабінет міністрів.
«Наполегливо рекомендуємо виходити з дому лише в крайніх випадках: робота, магазин, аптека, лікарня. Під іншими приводами з дому не виходити… Поки що ми рекомендуємо користуватися транспортом виключно для задоволення цих потреб», – заявив заступник голови КМДА.
Також КМДА рекомендує носити у громадському транспорті маски.
У Києві від завтра, 17 березня, не працюватимуть спортивні комплекси, торговельні центри, салони, перукарні, розважальні заклади. Продуктові та господарські магазини й аптеки не будуть закриватися. Заклади харчування працюватимуть виключно в режимі онлайн-доставки.
Такі заходи, за словами Поворозника, впроваджуються «до окремих розпоряджень», тобто рішення про їх скасування прийматимуть окремо. Щонайменше карантин триватиме до кінця березня. Він нагадав, що є ще одна дата – третє квітня, за рішенням Кабінету міністрів.
У КМДА зазначили, що наразі випадків захворювання на коронавірус у Києві не зафіксовано. Наразі було проведено понад 60 обстежень.
Раніше в Київському метрополітені повідомляли, що двічі на день проводять дезінфекцію станцій (підлога, поручні ескалаторів, касові вікна, ручки дверей) засобами Тентамін, Тентамін+, Біолонг, Антихлор. Поїзди дезінфікують у депо перед виходом на лінію.
У Київпастрансі повідомляли, що проводять вологе прибирання салонів щодня перед виїздом на маршрут.
11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу COVID-19 як пандемією. У Києві та Україні від 12 березня запроваджено карантин, який триватиме три тижні. З 17 березня Україна закриває кордони для в’їзду іноземних громадян.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті