Кабмін дозволив перевозити більше 10 пасажирів у громадському транспорті. У Києві додали два маршрути
Запустили два маршрути між станціями метро «Мінська» та «Нивки» та від Виноградаря до «Почайни».
Запустили два маршрути між станціями метро «Мінська» та «Нивки» та від Виноградаря до «Почайни».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 125 днів. За цей час ми опублікували 25011 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
КМДА розширила перелiк маршрутiв наземного транспорту на час карантину, повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.
Так, додали автобусний маршрут 99-Д між станціями метро «Мінська» та «Нивки» з заїздом до Діагностичного центру. Цей маршрут поєднує два регулярних маршрути 99 та 32 і розрахований на працівників Київської міської клінічної лікарні №8 та власне Діагностичного центру.
Також додали тролейбусний маршрут 25 від проспекту Свободи до станції метро «Почайна». Він покликаний поліпшити сполучення з масивом «Виноградар».
Крім того, 25 березня Кабінет Міністрів вніс зміни до своєї постанови щодо правил перевезення пасажирів у громадському транспорті. Документ опублікував Цензор.
Згідно з ухваленими змінами, салон громадського транспорту може бути заповнений наполовину від кількості місць для сидіння. Ці 50% можуть становити близько 15-30 місць залежно від комплектації. Пасажири мають бути в захисних масках і перевозитися лише на місцях для сидіння.
Попередня постанова від 11 березня забороняла перевезення більш як 10 пасажирів в автобусах, трамваях і тролейбусах.
У Києві та Україні від 12 березня запроваджено карантин. Він триватиме щонайменше до 24 квітня. 17 березня повністю припинив роботу київський метрополітен. З 23 березня кількість маршрутів наземного транспорту скоротили до 17, користуватися ним можна лише за перепустками.
Чимала кількість працівників підприємств, зокрема медиків, отримала перепустки, але зіштовхнулася з проблемою дістатися до роботи через обмежену кількість маршрутів і рухомого складу. Кияни почали організовувати розвезення самотужки. МОЗ домовилося про безкоштовне розвезення медиків сервісами Uber і Bolt – йшлося про 10 тисяч поїздок на міста, де працюють ці сервіси.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті