Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Дмитро Макагон

Коли закінчиться карантин, в Києві вже не буде можливості оплатити проїзд у громадському транспорті жетонами та квитками. Пільговики, які мають проїзні старих зразків, зможуть користуватися ними до першого липня. Про це Укрінформ повідомив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

«Зараз, поки використання громадського транспорту недоступне для більшості пасажирів, я прошу киян використати цей час як можливість підготуватися до змін. Тому що коли закінчиться карантин, ніяких жетонів та квитків у кондукторів вже не буде. Тож краще завчасно придбати е-квиток і вивчити усі його переваги», – наголосив Назаров.

Раніше Назаров повідомляв Сьогодні, що через карантин виникла низка труднощів, така як розповсюдження синіх карток Kyiv Smart Card – основні точки їх реалізації розташовано у метрополітені, а він зараз закритий.

Крім того, не встигають надрукувати електронні учнівські квитки для всіх школярів. Є й проблеми зі студентськими проїзними.

Водночас Назаров повідомляв, що що запуск е-квитка, запланований на перше квітня, переносити не планують. Адже запуск системи, вважають у КМДА, має формальний характер, оскільки кияни вже активно користуються електронним квитком.

У Києві та Україні від 12 березня запроваджено карантин. Він триватиме щонайменше до 24 квітня. 17 березня повністю припинив роботу київський метрополітен, а користуватися наземним транспортом можна лише за перепустками.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button