«Кураж» та Suka_zhizn за добу зібрали близько 400 тисяч гривень для допомоги київським бездомним
На кошти, зібрані проєктами, закупили 2000 наборів (продукти на декілька днів та засоби індивідуального захисту).
На кошти, зібрані проєктами, закупили 2000 наборів (продукти на декілька днів та засоби індивідуального захисту).
Благодійний маркет «Кураж» та соціальний проєкт Suka_zhizn, що почали співпрацювати на початку року, трохи більше, ніж за одну добу, зібрали 359 768 грн на допомогу бездомним у Києві . Останні зараз є однією з найбільш вразливих перед коронавірусом категорій населення.
Повідомлення про початок збору коштів з’явилось в п’ятницю на інстаграм акаунті Suka_zhizn, в рамках проєкту «Неізольовані». Наступним кроком після збору коштів для наборів для бездомних став пошук волонтерів, яких і досі шукають. Щоб долучитися, треба написати чат-боту @sukazhiznbot в Telegram.
На зібрані кошти вже почали закуповувати 2000 наборів, що міститимуть продукти на декілька днів та засоби індивідуального захисту. Також, через посилення карантинних заходів, для волонтерів розробили спеціальну інструкцію з роздачі наборів.
Роздача відбуватиметься наступним чином: волонтерам з машинами на складі завантажуватимуть набори, які мають роздати за день на всіх точках. У зазначений час піші волонтери, вдягнені в усі потрібні засоби захисту (які вони також зможуть отримати на місці), збиратимуться на своїх точках та роздаватимуть пакети. Наразі точок роздачі чотири, на кожній задіюватимуть по два волонтери кожного дня до кінця квітня.
З початку року київська благодійна барахолка «Кураж» прийняла рішення підтримувати один напрямок благодійності, а саме допомогу бездомним. Вона співпрацює із проєктом Suka_zhizn, що має на меті дестигматизацію бездомних людей в Україні.
Кураж з Suka_zhizn займаються розробкою програми підтримки безхатьків. Зокрема, у їхні плани входить створення центрів допомоги бездомним.
За останніми даними Департаменту соціальної політики КМДА, у столиці налічується близько п’яти тисяч бездомних. Це лише ті люди, які зареєструвалися у Центрі обліку бездомних осіб.
За оцінками експертів із фонду Соціальне партнерство, який наразі припинив діяльність, у 2016 році у Києві налічувалося понад 20 тисяч безхатьків.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті