Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Компанія-оператор мобільного зв’язку «Київстар» запустила інтерактивну карту України де можна спостерігати за тим, як його абоненти користуються телекомунікаційними послугами під час карантину та дотримуються правил самоізоляції. Побачити цю інформацію можна на сторінці #простозалишайтесявдома.

На веб-сторінці також розміщені інтерактивні карти та аналітичні графіки, що показують, як в період карантину абоненти «Київстар» користуються мобільним зв’язком та інтернетом. Також, можна подивитися, як в кожній з областей України жителі і гості дотримуються правил самоізоляції.

Наприклад, в Києві, за даними оператора, карантину дотримуються 45% населення міста.

Інфографіка компанії «Київстар»

Графіки та діаграми автоматично побудовані на алгоритмах Big Data Київстар, а саме неперсоналізованій та зашифрованій інформації, тобто показує середньостатистичні зрізи поведінки не конкретних фізичних осіб, а деяких категорій або груп абонентів.

Графік користування сервісами мобільного оператора відображає, як змінилося споживання голосового зв’язку і мобільного інтернету в середньому в період карантину в порівнянні з докарантинним періодом.

Раніше Міністерство цифрової трансформації України повідомило про запуск мобільного додатку, що допоможе контролювати дотримання карантину.

Фото: Porapak Apichodilok / pexels

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button