Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

20 квітня у Польщі послабили деякі карантинні обмеження та заборони, запроваджені через пандемію коронавірусу. Серед іншого, людям дозволено відпочивати у парках, лісах і зелених зонах, повідомляє Українська служба Польського радіо.

Зняття заборони на доступ до зелених зон, яку було запроваджено на початку квітня, – одне з перших рішень польського уряду щодо послаблення карантину.

На прогулянці не обов’язково носити маску на обличчі. Водночас уряд наголосив на необхідності дотримуватися безпечної відстані від інших людей. Також міністр екології Польщі Міхал Вось зазначив, що відвідувачі парків не зможуть користуватися тренажерами.

Ліси та парки у Польщі було закрито третього квітня, оскільки багато мешканців міст не виконували заклики влади залишатися вдома, натомість влаштовували пікніки.

Аналогічну заборону шостого квітня запровадив уряд України. У Міністерстві охорони здоров’я також пояснювали таке обмеження тим, що українці зловживають прогулянками у парках і смажать шашлики.

Цього тижня в Україні також планують дозволити гуляти у парках, хоча сам карантин, вірогідно продовжать до 12 травня.

У Польщі наразі підверджено 9737 випадків COVID-19, 385 людей померли. В Україні – 6125 випадків, 161 летальний.

Фото: PAP/Leszek Szymański, PAP/Marcin Bielecki, PAP/Maciej Kulczyński, PAP/Łukasz Gągulski, PAP/Adam Warżawa

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button