Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Цієї суботи, 23 травня у Києві відкриють для відвідувачів зоопарк, де завершили першу чергу реконструкції, повідомляє пресслужба КМДА.

Відвідувачів пускатимуть виключно в масках. На вході вимірюватимуть температуру. Там само встановлено дезінфектори для рук. Кількість людей, які зможуть одночасно перебувати на території зоопарку, обмежено.

У зоопарку завершили нову вхідну групу з автоматами для продажу квитків та турнікетами, універсальний вольєр для тварин і птахів та вбиральні.

Зараз триває будівництво нового приматника, океанаріуму та фудкортів біля входу та паркінгу на 500 автомобілів. Останній планують відкрити у липні.

Новий вхід, як відомо, розташовано на вулиці Зоологічній, далі від станції метро «Політехнічний інститут» і ближче до автомобільного паркінгу. Старий вхід знесли. Біля нового входу встановили копії бетонних скульптур левів і бізона.

Крім них, там також встановлено скульптуру жирафа, якому в одній із петицій пропонується надіти мішок на голову – автор петиції стверджує, що психоделічна естетика, в якій виконано фігуру, вже віджила своє.

Концепцію розвитку Київського зоопарку презентували у 2016 році. Згідно з нею, реконструкцію планується провести у шість етапів, які триватимуть понад п’ять років. Перший етап розпочали навесні 2018 року.

На третю чергу реконструкції запланували витратити близько 800 мільйонів гривень.

Усі фото: пресслужба КМДА

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button