Суд повторно арештував «будинок Білозір» на Подолі. Забудовник назвав сім його поверхів «антресолями»
Представник забудовника також просив не накладати арешт на будинок, адже це буде відлякувати потенційних інвесторів.
Представник забудовника також просив не накладати арешт на будинок, адже це буде відлякувати потенційних інвесторів.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24975 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Шевченківський суд наклав повторний арешт на «будинок Білозір» та заборонив проводити там будь-які будівельні роботи. Про це повідомили у дописі в Facebook депутатка Київради Ольга Балицька, а також радник міського голови Максим Бахматов.
За словами Балицької, «під час розгляду клопотання представник забудовника на стенограму заявив, що будівництво є законним і має всього чотири поверхи. Відповідно до його слів, усе, що надбудовано вище, є … антресолями!».
Максим Бахматов додав, що незважаючи на численні звинувачення та конкретні докази порушень, «представник забудовника спокійно і чітко пояснював, що порушень поверховості немає. І будівля не 12-поверхова, а (має) 4 поверхи».
Він повідомив, що сторона обвинувачення надала усі докази, що раніше передала до прокуратури: про порушення цільового призначення ділянки (де дозволена тільки садибна забудова не вище трьох поверхів), про обмеження у чотири поверхи, про необхідність затвердження в департаменті культури і мінкульті проєкт та про ігнорування обговорення проєкту на громадських слуханнях.
На сайтах продажу нерухомості «будинок Білозір» має назву ЖК «Зелений Замок», ціни на квартиру там стартують від 4,2 мільйонів гривень.
«Поверхів немає, а квартири і басейн на поверхах є і не треба арештовувати, бо вже арештовували і це тільки відлякує інвесторів, що купують квартири в садибному будинку, де є багатоквартирний будинок, поверхів якого немає, але квартири є», — пише Бахматов.
Вперше заборону на будівництво будинку наклали на початку квітня 2020 року. На той момент забудовник вже встиг звести десять поверхів попри обмежувальні норми у три поверхи. Заборону зняли 15 травня, тоді слідчий суддя скасував арешт за клопотанням обслуговуючого кооперативу «Зелений замок», який є користувачем та замовником забудови. Засновниками цього кооперативу є син співачки й ексдепутатки Оксани Білозір та її колишня помічниця.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті