В київському метро вирішили обмежувати кількість пасажирів у години пік
Напередодні, 31 травня, міський голова Віталій Кличко повідомив, що у Києві захворювання на коронавірус підтвердили у 81 людини.
Напередодні, 31 травня, міський голова Віталій Кличко повідомив, що у Києві захворювання на коронавірус підтвердили у 81 людини.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Від сьогодні в київському метрополітені в години пік закриватимуть частину входів на окремих станціях. Таким чином будуть стримувати пасажиропотік для дотримання соціальної дистанції між пасажирами. Про це раніше розповіла заступниця начальника КП «Київський метрополітен» Наталка Макогон, в ефірі телеканалу «Україна 24», повідомляє Уніан.
Напередодні, 31 травня, міський голова Віталій Кличко повідомив, що у Києві захворювання на коронавірус підтвердили у 81 людини. Це рекордна кількість інфікування за останній період.
Оскільки з послабленням карантину все більше киян користуються підземкою, в столичному метро очікують зростання кількості пасажирів, пояснила Макогон. За її словами, моніторинг пасажиропотоку в метро проходить в режимі реального часу, тож обмеження запроваджуватимуть на окремих станціях, коли він буде «сильно збільшуватися».
Вона зазначила, що пускатимуть всіх, окрім тих, хто не має вдягнутої захисної маски чи респіратора. Якщо працівники метрополітену будуть помічати, що дотримуватися соціальної дистанції стає складніше через утворення черг та натовпу, станція «може працювати на одну або дві вхідних дверей замість трьох».
За словами Макогон, подібну систему пропуску в київському метро практикували й раніше, наприклад, після проведення концертів, футбольних матчів та інших масових заходів.
Раніше Наталка Макогон повідомила про те, що збитки київського метро за час перебування склали 600 мільйонів гривень.
Нагадаємо, що метрополітен у Києві та Харкові запрацював за звичайним графіком з 25 травня після двомісячного закриття. Ось фоторепортаж першого дня роботи метро після карантину. Того ж дня на станціях столичної підземки з’явилися автоматичні зовнішні дефібрилятори.
Читайте також: Як провезти холодильник в метро?
Фото: Олександра Луніна
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті