Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Четвертого червня Шевченківський районний суд Києва вкотре відмовився знімати арешт з недобудованого «будинку Білозір», він же «будинок з антресолями». Про це повідомив радник міського голови Максим Бахматов.

Житловий будинок на вулиці Мирній, 2/1, поблизу Житнього ринку, будує компанія «Зелений замок», пов’язана з родиною співачки та ексдепутатки Оксани Білозір. Споруда за фактом налічує 11 поверхів при дозволених чотирьох. Забудовник запевняє, що будинок насправді чотириповерховий, а решта поверхів – це антресолі.

За словами Бахматова, на черговому засіданні суду представники забудовника знову розповідали про антресолі.

Позивачі вимагали зняти арешт на підставі того, що не можуть продовжувати будівництво. Бахматов стверджує, що це неправда: будівництво йде повним ходом, про що інспектор «Київблагоустрою» двічі на день повідомляє в поліцію та регулярно надсилає відео будівництва.

У засіданні взяли участь декілька «жертв-інвесторів», хоча раніше адвокат забудовника заявила, що квартири там не продаються.

Бахматов подякував судді Євгену Сидорову та прокурору В’ячеславу Олійниченку за те, що суд вирішив не знімати арешт.

Радник міського голови також закликав родину Білозір визнати помилку, підписати меморандум та «знести к й…ій матері зайві поверхи».

Бахматов додав, що подібних незаконних забудов у Києві налічують приблизно 200 об’єктів.

Ліворуч – незавершене будівництво (фото newsmir.info), праворуч – візуалізація проєкту

Нагадаємо, Білозір отримала ділянку площею 0,08 гектара у приватну власність у 2004 році, а в 2016 році передала під забудову. Нацполіція порушила кримінальне провадження за фактом самовільного будівництва у квітні 2019 року.

31 березня 2020 року Держархбудінспекція скасувала повідомлення про початок виконання будівельних робіт і реєстрацію декларації про готовність до експлуатації, оскільки житловий будинок перевищує дозволену Генпланом поверховість на цій території. Сьомого квітня на «будинок Білозір» було накладено арешт.

Фото: Ольга Балицька, facebook.com/balytska.olga

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button