Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 274 днів. За цей час ми опублікували 23472 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Через блокування закону про зміну умов підтримки виробників «зеленої» генерації споживачі втратять у липні-серпні сумарно 1,55 млрд грн. Про це під час пресконференції сказала в.о. міністра енергетики Ольга Буславець, повідомляє Українська енергетика.

«Чого це буде коштувати споживачам? Затримка імплементації закону в липні коштуватиме 900 млн грн. Якщо закон не набере чинності з 1 серпня, то ще — додатково 650 млн, які будуть сплачені споживачами», — зазначила Буславець.

Тиждень тому передачу закону про реструктуризацію «зеленого» тарифу на підпис президенту Володимиру Зеленському заблокувала народна депутатка Анна Скороход. Тоді вона зареєструвала проєкт постанови про скасування рішення ВР від 21 липня 2020 про прийняття в цілому закону № 3658 «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електроенергії з альтернативних джерел».

Скороход входить до комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг від депутатської групи «Партія “За майбутнє”». В грудні 2019 року її виключили з фракції «Слуга народу».

21 липня Верховна Рада проголосувала за законопроєкт №3658 про вдосконалення умов підтримки виробництва електроенергії з ВЕД, що має реструктуризувати та знизити «зелений» тариф.

Буславець висловила сподівання, що депутати знайдуть спосіб розблокувати підписання законопроєкт ще до початку роботи чергової сесії ВРУ.

Обкладинка: Adam Śmigielski / unsplash

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button