Кияни пропонують зберегти наземний перехід, який тимчасово облаштували біля автовокзалу
Тут пропонують залишити і наземний, і підземний переходи — і дати можливість містянам обирати, яким користуватися.
Тут пропонують залишити і наземний, і підземний переходи — і дати можливість містянам обирати, яким користуватися.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24975 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Киянин Дмитро Іванов у групі «Збережемо наземний перехід РАЗОМ!» закликав жителів Києва зберегти наземний перехід через проспект Науки біля центрального автовокзалу, що тимчасово з’явився там на час ремонту підземного переходу.
Читайте про ремонт: Roshen відремонтує підземні переходи на проспекті Науки і перетворить їх на арт-об’єкт.
«Чому ми замість того, щоб безпечно на світлофорі пройти 12 метрів, повинні робити крюк та спускатися на глибину 2-3 поверхів під землю. Такі маневри майже не помітні для звичайної людини, але є дуже серйозною перешкодою для маломобільних громадян. І це не тільки люди на візочках, це: люди похилого віку, яким важко підкорюються сходи; мами з дитячими візками; і навіть здорові, молоді люди з важкими валізами», — пише він.
Він пропонує створювати звернення щодо наземного переходу через проспект Науки на сайті контактного центру міста Києва, а також підтримати петицію на сайті Електронних петиції Київміськради.
Автор петиції просить місто залишити обидва переходи й дати можливість містянам обирати, яким користуватися. Він також зазначив, що встановлений на переході світлофор не впливає на затори на цій ділянці проспекту, адже на відстані до 500 метрів в обидві сторони вони також встановлені.
Обкладинка: з петиції про збереження наземного переходу через проспект Науки
Читайте також: Раз і назавжди: чому Києву варто позбутися більшості підземних переходів
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті