У Сіетлі збудують майже 600 помешкань для бездомних
Таким житлом забезпечуватимуть хронічно безпритульних, тобто передусім людей з інвалідністю, які були бездомними протягом довгого періоду.
Таким житлом забезпечуватимуть хронічно безпритульних, тобто передусім людей з інвалідністю, які були бездомними протягом довгого періоду.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Мерка Сіетлу Дженні Дуркан анонсувала будівництво 599 нових помешкань для бездомних. На це з бюджетів муніципалітету та штату виділили безпрецедентні 60 мільйонів доларів, повідомляє The Architect’s Newspaper.
На тлі коронавірусної кризи та інших локальних негараздів таке щедре фінансування свідчить про масштаб проблеми з бездомністю, вважає видання. До того ж у липні муніципалітет Сіетлу виділив 13 мільйонів доларів на допомогу безпритульним допомогу під час пандемії. У Сіетлі та окрузі Кінг нараховують 6500 бездомних.
На перерозподіл коштів не в останню чергу вплинули й антирасистські протести руху Black Lives Matter. Через расову нерівність бездомність частіше торкається чорношкірих, корінних народів та інших небілих американців, які зазвичай є біднішими і вразливішими.
Зокрема, місто припинило фінансувати й розформувало поліцейський підрозділ, який займався роз’яснювальною роботою серед безпритульних перед демонтажем їхніх тимчасових халуп. Натомість ці кошти спрямують безпосередньо організаціям, які допомагають безпритульним.
У Сіетлі станом на сьогодні вже збудовано 3700 помешкань для тих, хто не має житла, ще 350 у процесі будівництва. Нове фінансування дозволить майже вдвічі збільшити кількість житла, яке щороку зводиться для бездомних.
Шість будинків на 599 квартир будуватимуть із готових модулів і за спрощеною дозвільною процедурою. Завершити планують до кінця 2021 року.
Таким житлом забезпечуватимуть хронічно безпритульних, тобто передусім людей з інвалідністю, які були бездомними більш як протягом року або ж опинялися на вулиці чотири чи більше разів потягом трирічного періоду.
Зазначимо, що нерідко до сплеску бездомності у США призводить діяльність великих корпорацій, передусім в IT-секторі: концентрація високооплачуваних робочих місць призводить до зростання вартості оренди житла, підвищення цін та більшого соціального розриву. Інші, не такі заможні містяни, неспроможні оплачувати рахунки, нерідко опиняються на вулиці. У Сіетлі компанія Amazon, яку так само звинувачують у здорожчанні вартості життя, торік збудувала восьмиповерховий притулок для бездомних родин із дітьми.
Читайте також: У США витрачають мільйони доларів на мобільні застосунки з пошуку бездомних. Замість будівництва житла
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті