Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24988 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Tina Witherspoon, Unsplash

У Верховній Раді зареєстровано пропозицію законодавчо врегулювати дистанційну роботу. Законопроєкт 4051 розробили депутати на чолі з головою Комітету з питань соціальної політики Галиною Третьяковою.

Автори проєкту пропонують запровадити два види роботи – дистанційну та надомну, повідомляє Громадське.

Дистанційна робота передбачає, що працювати можна в будь-якому місці за вибором працівників. Ті самостійно обирають власне робоче місце та персонально відповідають за забезпечення необхідних умов праці.

При дистанційній роботі працівники розподіляють робочий час на свій розсуд, на них не поширюються правила внутрішнього трудового розпорядку.

Надомна робота – коли працівники працюють за місцем проживання, де закріплено робочу зону. У цьому випадку вони мають дотримуватися загального режиму роботи підприємства. Робоче місце є фіксованим, його не можна змінювати без погодження з керівником.

Під час укладення трудового договору роботодавці матимуть право отримати відомості про місце проживання або інше місце, де працюватимуть їхні фахівці. Роботодавці мають забезпечити точний облік відпрацьованого часу та контроль за працівником.

Під час каратину чимало компаній перевели своїх співробітників на віддалену роботу. Проведене в березні дослідження свідчило, що в багатьох країнах робочий день працівників збільшився, зокрема у США – на 40%.

Читайте також: Спеціалісти полишають офіси Кремнієвої долини. Як віддалена робота вплине на IT-індустрію?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button