IKEA прийматиме назад власні вживані меблі в обмін на ваучери
За речі у стані нових даватимуть ваучер сумою в 50% від початкової вартості цієї речі.
За речі у стані нових даватимуть ваучер сумою в 50% від початкової вартості цієї речі.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: facebook.com/IKEA
У листопаді шведська компанія IKEA почне приймати вживані меблі власного виробництва й обмінювати їх на ваучери, повідомляє BBC.
Акцію запускають до Чорної п’ятниці і пояснюють це бажанням допомогти споживачам обмежити надлишкове споживання у сезон знижок. Менше з тим, за здані меблі даватимуть саме знижки на подальші покупки в мережі.
Розмір ваучера залежатиме від стану меблів, які потрібно буде доставити до пункту прийому у зібраному вигляді, аби працівники могли їх оцінити. За речі у стані нових, без подряпин, даватимуть ваучер сумою в 50% від початкової вартості цієї речі. За меблі у «хорошому стані» з небагатьма подряпинами, компенсуватимуть 40%, а за меблі у гіршому стані – 30%.
Пропозиція не поширюється на меблі з обивкою. Назад прийматимуть переважно шафи, стільці, столи тощо.
Потім вживані меблі IKEA продаватиме як секондхенд. Секонди IKEA вже більш як рік працюють в Единбурзі та Глазго. Ті, що в надто поганому стані, віддаватимуть на переробку.
Акція дятиме у 27 із 52 країн, де наразі працює IKEA. Український онлайн-магазин, який запустили у травні цього року, не оголошував про такі наміри. Офлайн-магазину в Україні немає, а пунктів видачі поки налічується два.
У червні громадська організація Earthsight звинуватила IKEA у використанні деревини, незаконно вирубленої в українських Карпатах. Компанія провела перевірку і заявила про відсутність жодних ознак того, що незаконно заготовлена деревина потрапила до ланцюга постачань компанії.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті