Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24975 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash.com

У Києві з 1 грудня 2020 року і до 1 квітня 2021 людей, які не мають де жити, будуть забезпечувати харчуванням, теплими речами та санітарно-гігієнічними засобами. Про це на брифінгу заявив Київський міський голова Віталій Кличко.

Для допомоги безпритульним киянам створений міський оперативний штаб. Такі штаби у зимовий період сформують в кожному районі міста.

На базі Будинку соціального піклування на вулиці Суздальській створять спеціальні виїзні бригади, які регулярно, за графіком, виїжджатимуть із соціальним патрулюванням. Кличко пообіцяв збільшити кількість ліжок у притулку, якщо зима буде холодною.

«Якщо ця зима буде холодною, ми збільшимо на третину кількість ліжок у нічному притулку на Суздальській та в центрі соціальної реабілітації, де бездомні особи можуть проживати постійно. Цей центр розташовується в селі Ясногородка Вишгородського району», – зазначив мер міста.

З початку 2020 року Центр обліку бездомних осіб у Києві зареєстрував 280 людей, які не мають де жити. Станом на кінець минулого року на обліку перебували 3412 особи. Даних про те, скільки осіб з початку цього року було знято з обліку, не наводиться. Протягом 2019 року було взято на облік 488 бездомних осіб, а знято з обліку 93 особи.

Водночас волонтерські ініціативи оцінюють реальну кількість безпритульних людей у Києві від 5 до понад 20 тисяч.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button