Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 273 днів. За цей час ми опублікували 23464 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Київський інститут автоматики. Фото: kievlyanin2015.livejournal.com

29 жовтня в Києві група художників «Інститут автоматики» влаштовує відкриття «Музею сучасного мистецтва України». Експозицію розмістять у будівлі Київського інституту автоматики на вулиці Нагірній, 22.

На виставці презентують репліки картин класиків українського мистецтва періоду незалежної України, таких як: Голосій, Тістол, Савадов, Чичкан, Ралко, Маков, Сільваші, Вайсберг, Животков, Ройтбурд, Гусєв, Кадирова, Цаголов, Подерев’янська, Гнилицький, Будніков, Кадан, Наконечна, Сагайдаковський.

Ідею створення в Києві національного Музею сучасного мистецтва розглядали тридцять років, його досі немає. Сучасні автори виставляються в «Мистецькому Арсеналі», PinchukArtCentre та окремих галереях. Натомість великого музею національного рівня не існує.

Музей часто пропонували розташувати в будівлі Українського дому. Торік лунали пропозиції створити музей сучасного мистецтва на базі NAMU у приміщенні Адміністрації президента на Банковій.

У січні тодішній міністр культури Володимир Бородянський повідомив, що музей почнуть створювати вже цього року. Загалом розраховували, що робота над його створенням триватиме чотири-п’ять років.

Київський інститут автоматики – це будівля 1950-х років, розташована на Татарці. Приміщення останні роки здавали під оренду офісів. Тут також діють художні майстерні, зокрема, арт-простір «Інститут автоматики».

Київський інститут автоматики. Фото: kievlyanin2015.livejournal.com

Зазначимо, що на вулиці Кирилівській також є «Музей сучасного образотворчого мистецтва України». Це – приватна установа, відкрита київським бізнесменом. Власне мистецтво останніх 30 років складає лише частину колекції. Решта – твори ХХ століття, стародавні ікони, декоративно-ужиткове мистецтво тощо.

    Коментарі:

    Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

    *Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

    Newsletter button
    Donate button
    Podcast button
    Send article button