Dezeen написав про колекцію ламп-соняхів від київського бренду Faina (фото)
Колекцію світильників Soniah бренд презентував 22 грудня минулого року, у день зимового сонцестояння.
Колекцію світильників Soniah бренд презентував 22 грудня минулого року, у день зимового сонцестояння.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Британський журнал Dezeen вкотре написав про київську архітекторку і дизайнерку Вікторію Якуша та про її бренд меблів Faina. Цього разу видання звернуло увагу на колекцію світильників Soniah, яку бренд презентував 22 грудня минулого року, у день зимового сонцестояння.
Колекція Soniah складається з торшерів, ламп, настільних ламп і бра, які формою нагадують соняхи. Їх зроблено «з тіста» – авторського матеріалу Ztista: глини, паперу, соломи та дерев’яних чипсів. Предмети створюють за технологією, яка нагадує валькування – обмазування стін хати-мазанки.
Колекція уособлює стиль бренду, що його Якуша називає «новий примітивізм» – поєднання традиційних ремесел і сучасної мови дизайну.
«Маючи під рукою всі технологічні можливості сучасного світу, ми обираємо бути простити і бачити красу в простих формах і матеріалах», – зазначає дизайнерка.
До колекції також увійшли лава та кавовий столик з ясеня у кількох розмірах. Великий торшер на сайті бренду коштує 2600 євро, настільна лампа – 1150 євро, кавовий столик – 2250 євро.
Читайте також: Український дизайн на світовій сцені. Хто така Вікторія Якуша і чому про неї пишуть усі західні ЗМІ?
Торік Вікторія Якуша увійшла до складу журі Dezeen Awards 2020.
Проєкт будинку над скелею від Yakusha Design та будинок-бункер від Sergey Makhno Architects потрапили до 12 найкращих нереалізованих проєктів впливового архітектурного видання Archdaily.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті