Члени Мунохорони озброїлися травматичними пістолетами
Більшість «мунохоронців» мають відповідний досвід поводження зі зброєю, заспокоюють у пресслужбі підприємства.
Більшість «мунохоронців» мають відповідний досвід поводження зі зброєю, заспокоюють у пресслужбі підприємства.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Працівники київського комунального підприємства «Муніципальна охорона» пройшли курси стрілкової підготовки й отримали травматичні пістолети. Комунальні підприємства підпорядковуються КМДА, яку очолює Віталій Кличко.
«Більшість охоронців – учасники бойових дій з відповідним досвідом, які точно вміють поводитися із зброєю», – запевняє пресслужба Мунохорони.
Мунохорона посилається на статтю 9 Закону «Про охоронну діяльність», за якою суб’єкт охоронної діяльності має право використовувати спецзасоби, а також на постанову Кабміну № 97 від 11 лютого 2013 року, яка затверджує перелік таких засобів.
У грудні 2020 року Муніципальна охорона уклала договір на постачання 76 травматичних пістолетів Flarm 910 і гумових куль на 1,94 мільйона гривень. Тендер виграла компанія «Гавілан Груп».
Це вперше Муніципальна охорона закупила травматичну зброю. Цього року в Києві створено Департамент муніципальної безпеки КМДА, який матиме більше повноважень, ніж управління, яке працювало раніше.
Читайте також: Навіщо меру Києва муніципальна поліція і чи потрібно її запроваджувати. Пояснюють експерти
У Києві діють два охоронні формування: громадське формування «Муніципальна варта» та комунальне підприємство «Муніципальна охорона», хоча окремі члени задіяні в обох організаціях. Обидва формування разом із поліцією здійснювали рейди на київські клуби, зокрема невстановлених людей у формі звинувачували у застосуванні насильства. У 2019 році представники Муніципальної варти блокували кінотеатр «Київ» і застосовували силу проти активістів.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті