Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 246 днів. За цей час ми опублікували 23258 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


Київ ризикує не отримати мільярд гривень від Світового Банку на розвиток громадського транспорту, тому що КМДА досі не сформувала коректну заявку на надання державних гарантій, повідомив депутат Київради Максим Нефьодов.

За його словами, аби отримати фінансування, треба погодження Міністерства фінансів щодо державних гарантій на ці гроші. Проте такого погодження досі немає, судячи з відповіді Мінфіну, тому що досі КМДА не змогла сформувати коректну заявку на надання державних гарантій.

За кредитний мільярд від Світового Банку у Києві повинні продовжити лінію Борщагівського швидкісного трамваю до Вокзальної площі та Палацу Спорту, розробити обґрунтування та проєкт лінії метро або швидкісного трамваю на Троєщину (з подальшою перспективою кредиту на будівництво).

«Тому вже просто зараз КМДА має зробити домашню роботу і перекинути м’яч Мінфіну для погодження. Без цього місто не отримає навіть шанси на отримання грошей, рано чи пізно ця гра в м’яч Всесвітньому банку банально набридне, і Київ залишиться сам на сам у вирішенні транспортної проблеми», – написав Нефьодов.

Нагадаємо, влітку 2019 року міський голова Віталій Кличко і Світовий банк підписали угоду про розробку техніко-економічного обґрунтування для будівництва швидкісного транспортного сполучення на Троєщину.

На розробку ТЕО Світовий банк виділив один мільйон доларів, а також висловлював готовність надати кредит на реалізацію проєкту. Втім місто проігнорувало зустріч з експертами для презентації розробок, і далі декларації намірів справа не пішла.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button