Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 274 днів. За цей час ми опублікували 23467 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Зображення: Orbital Assembly Corporation

Каліфорнійський стартап Orbital Assembly Corporation оголосив про плани збудувати перший у світі космічний готель, який розташують на орбіті Землі, повідомляє designboom.

Будівництво орбітальної станції «Вояджер», де й буде розташовано готель, планують почати у 2025 році, а завершити у 2027-му – тобто лише за два роки. Об’єкт збиратимуть на орбіті.

Орбіта станції матиме нахил 97 градусів і буде віддаленою від планети на 500-550 кілометрів. Вона буде сонячно-синхронною, тобто обертатиметься навколо Землі таким чином, що земна поверхня під нею завжди матиме однаковий кут сонячного освітлення. У компанії вважають, що це дозволить мінімізувати температурне навантаження та забезпечити майже безперервне виробництво сонячної енергії.

Конструкція виглядатиме як кільце з 24 модулями. Діаметр кільця становитиме 200 метрів – це вдвічі більше, ніж ширина Міжнародної космічної станції. Маса станції перевищуватиме 2400 тонн, що майже в шість разів більше, ніж маса МКС.

На станції «Вояджер» облаштують штучну гравітацію.

Готель буде розрахований приблизно на 400 гостей. Крім номерів, він вміщатиме ресторани, кінотеатри, спа, спортзали.

Загальна площа житлових модулів і коридорів складатиме 11,6 тисяч метрів квадратних. У кожному модулі буде по три поверхи. У 12 модулях розміщуватимуться готельні номери, найбільші з яких матимуть площу 126 метрів квадратних, а найменші – 30 метрів. В інших модулях розміщатимуть екіпаж та ресурси.

Приміщення та сховища можуть здаватися в оренду, зокрема й для космонавтів. Наприклад, станцію можна використовувати як тренувальну базу для майбутніх колонізаторів Марсу.

Компанія не прагне винаходити нові технології для будівництва та функціонування станції «Вояджер», а планує використовувати вже наявні. Перед початком спорудження планують випробувати в космосі мінімакет станції.

Вартість будівництва не повідомляється, однак в середньому доставити вантаж на орбіту коштує приблизно 8000 доларів за кілограм. За використання багаторазових ракет-носіїв Falcon 9 ця вартість може знизитися до 2000 доларів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button