Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 247 днів. За цей час ми опублікували 23269 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Марьян Блан, Unsplash

Датчики забруднення повітря IQAir, SaveEcoBot та LUN Місто Air фіксують високий рівень забруднення повітря в Києві – «шкідливий» і «шкідливий для чутливих груп».

Мапа Києва з датчиками SaveEcoBot

Дані iqair.com

Мапа misto.lun.ua/air

В Обсерваторії Срезневського повідомляли, що минулого тижня, з 2 до 6 березня, концентрація діоксиду сірки у 3-3,2 рази перевищувала граничнодопустимі норми на низці постів, діоксиду азоту – у 4,6-4,9 раза, формальдегіду – у 2,3-2,6 раза.

За прогнозами гідрометцентру на найближчі дні, метеорологічні умови не сприятимуть розсіюванню шкідливих речовин у приземному шарі атмосфери.

Раніше в КМДА заявляли, що датчики громадських організацій не дають об’єктивних даних про стан повітря в Києві, і насправді воно більш як удвічі чистіше. Розробники SaveEcoBot запевняють, що це не так, і пояснюють, як працюють датчики.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button