Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/kyivmetro

Сьомого квітня пресслужба Київського метрополітену попередила про зміну в графіку руху поїздів на період посиленого карантину. Пояснили це тим, що пасажиропотік впав до 150-210 тисяч людей на день, хоча раніше метро перевозило в середньому до мільйона людей на добу. У 2019 році підземкою користувалося 1,5 мільйона пасажирів щодня.

Речниця метрополітену Наталія Макогон уточнила Українській правді, що, попередньо, інтервал між поїздами збільшать з 1,5 хвилини до двох хвилин у пікові години.

За її словами, у найближчі два дні в підземці аналізуватимуть пасажиропотік та визначатимуть новий графік руху, оскільки з кожним днем видається більше перепусток на метро і кількість пасажирів може зростати. У метро намагатимуться поєднати заощадження витрат і дотримання безпечної дистанції між пасажирами.

У метрополітені нарікають, що під час минулорічного локдауну метро недоотримало 621 мільйон гривень.

Нагадаємо, п’ятого квітня у Києві посилили карантин і запровадили проїзд у громадському транспорті за спецперепустками. Приміськими маршрутками, електричками та поїздами можна їздити без спецперепусток. Водночас київські та обласні маршрутки стали ходити рідше.

Читайте також: Кличко прокоментував неможливість пересуватися містом: «Ми зробили так умисно»

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button