Кияни купили на аукціоні ескіз будинку культури та подарували архітектурній бібліотеці
Про нереалізований проєкт будинку культури заводу Арсенал практично нічого більше невідомо.
Про нереалізований проєкт будинку культури заводу Арсенал практично нічого більше невідомо.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: facebook.com/camrador
Кияни придбали на аукціоні акварельний ескіз нереалізованого проєкту будинку культури заводу Арсенал та подарували його архітектурній бібліотеці імені Заболотного. Про це повідомив Семен Широчин.
Це малюнок київського архітектора Всеволода Суворова, який брав участь у проєктуванні Гідропарку, пішохідного мосту на Труханів острів, Микільської Слобідки, а також Чоколівки, Дарниці, Відрадного, Теремків-ІІ тощо.
Ескіз викупили урбаністи та архітектори Олександр Анісімов, Семен Широчин, Альона Мокроусова, Дарина Недозим і Михайло Шевчук.
«Робота дуже цікава – це фасад нереалізованого проєкту будинку культури заводу Арсенал. Про сам проєкт практично нічого більше невідомо», – зазначив Широчин.
Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека ім. Заболотного зараз перебуває у непевному становищі. Після спроб перебудувати Гостиний двір, де вона раніше розміщувалася, бібліотека переїхала у будинок видавництва «Преса України» на проспекті Перемоги, 50, біля метро «Шулявська». Зараз перед бібліотекою будують хмарочос ЖК 50Avenue. Щороку бібліотеці відмовляють у продовженні договору оренди.
У сховищах бібліотеки зберігаються перша книга з архітектури, проєктна документація та карти Києва, стародруки, книжки XVII століття, в яких є описи втрачених об’єктів тощо.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті