Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

 

Фото: Влас Шмідт / facebook.com/groups/sovkiorg

15 червня Північний апеляційний господарський суд розірвав договір оренди Совських ставків та повернув місту земельну ділянку, яку планувала забудувати компанія «Господарник», пов’язана з депутатом Ігорем Баленком.

Про це повідомили активісти, які виступають проти забудови. Під будівлею суду мітингували кількадесят супротивників забудови.

«Але до створення омріяного парку дикої природи ще далеко. По-перше, цей орендар ще піде в касацію. По-друге, замість нього може прийти інший забудовник», – зазначає Віра Янчук з Громадської ради КМДА.

Качки на Совських ставках. Фото: Наталія Колісніченко / facebook.com/groups/sovkiorg/

Забудовник планував звести на нижньому каскаді Совських ставків вісім багатоповерхових будинків. Площа житлової забудови мала складати три гектари і ще шість гектарів хотіли віддати під дитсадки, школу, тротуари, дороги та спортмайданчики.

У 2018 році забудовник запустив інформаційну кампанію, яка допомогла зібрати голоси за петицію нібито про «вирішення екологічної катастрофи на Совських ставках». Насправді у петиції йшлося про підтримку забудови. Зараз забудовник створив у фейсбуці сторінку «Екопарк – Совські Ставки», в якій пропагує свою концепцію благоустрою території, не згадуючи про забудову.

Фото: facebook.com/groups/sovkiorg/

Восьмого червня ініціативна група захисників Совських ставків від забудови презентувала власну концепцію екопарку, яка передбачає мінімальне втручання в дику природу та відсутність забудови.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button