Під час зливи станцію метро «Позняки» забарикадували мішками з піском. Це «стандартна процедура»
Такі мішки є на багатьох станціях, які перебувають у потенційній зоні підтоплення.
Такі мішки є на багатьох станціях, які перебувають у потенційній зоні підтоплення.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Під час вчорашньої зливи, 20 липня, перехід до станції метро «Позняки» затопило водою. Затоплено було також наземну частину біля метро, зокрема, вулицю з боку ТЦ Піраміда, На відео, які публікували у соцмережах місцеві мешканці, видно, що люди йдуть по литки у воді.
Скріншоти з відео facebook.com/DarnitskiyKiev
Працівники метро забарикадували вхід мішками з піском. Речниця Київського метрополітену Наталія Макогон пояснила сайту Сьогодні, що такі мішки є на багатьох станціях.
«У нас є стандартна процедура заходів безпеки для станцій метро, які перебувають у потенційній зоні підтоплення, і де з різних причин збирається багато води. Є цілий перелік таких станцій, і оскільки за прогнозами синоптиків зливи можуть бути великими і затяжними, то станції забезпечені мішками з піском, щоб захистити їх від підтоплення. Ці мішки з піском там є завжди», – зазначила Макогон.
Скріншоти з відео facebook.com/DarnitskiyKiev
Напередодні, 19 липня, Києвом пройшла ще потужніша злива, через яку підтопило станції «Академмістечко» та «Берестейська». Останню закрили від води гермозатвором.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті