Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Vladimir Fedotov / Unsplash

Офіційний рівень смертності від коронавірусу в світі зараз є найнижчим з початку року, заявив генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Гебреісус. «Справжня кількість, звичайно, більша», — додає він.

Щоденна кількість смертей від коронавірусу в світі. Графік: worldometers.info

За словами Гебреісуса, смертність знижується у всіх регіонах, за виключенням Європи. Кілька європейських країн увійшли в нові хвилі епідемії. Гендиректор ВООЗ наголошує, що така ситуація спостерігається там, де найнижчий рівень вакцинації населення.

Серед країн, які увійшли в третю хвилю пандемії — Україна. 12-13 жовтня щодня фіксували понад 400 смертей від коронавірусу.

Щоденна кількість смертей від коронавірусу в Україні. Графік: worldometers.info

Наразі в Україні повний курс вакцинації пройшло 15% населення. Це найнижчий показник у Європі та один із найнижчих у світі.

Дослідження свідчать, що понад 56% дорослого населення країни не планує робити щеплення проти коронавірусу. Ці показники одні з найвищих у світі.

Україна у списку за рівнем вакцинації населення. Скриншот зі сторінки graphics.reuters.com

ВООЗ закликала країни охопити щепленнями принаймні 10% населення до кінця вересня. Наразі 56 країн не досягли цієї мети, більшість із них — в Африці. Також поставлено за мету щепити 40% населення до кінця року.

Загалом із початку пандемії від COVID-19 померло 4,9 мільйона людей у світі.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button