Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Місто Штутгарт. Фото: commons.wikimedia

Влада федеральної землі Баден-Вюртемберг у Німеччині платитиме дві тисячі євро (60,8 тисячі гривень) за здачу квартири в оренду. Про це пише видання The Mayor.

Зараз на території землі Баден-Вюртемберг найвищі ціни на житло: на готові квартири і на ті, що будуються. За вартістю оренди столиця регіону, Штутгарт, стоїть на другому місці після Франкфурта. Щоб вирішити цю ситуацію, уряд планує доплачувати орендодавцям по дві тисячі євро. Отримати гроші можна буде за здачу не тільки квартири, але й частини будинку. На фінансування проєкту влада регіону готова виділити мільйон євро.

Згідно з новим дослідженням житлового порталу Immowelt, ціни на оренду в Німеччині почали стабілізувались, а в деяких областях навіть падати. У містах з дорогою орендою, таких як Франкфурт, Гамбург, Мюнхен та Штутгарт, спостерігалося скорочення зростання орендної плати влітку та восени 2021 року. Зокрема, у Штутгарті ціни на оренду знизились на один відсоток.

На сайті з оренди квартир, у в Штутгарті ціни коливаються від 1000 євро (30,5 тисячі гривень) та вище в центральних районах, тоді як на околиці можна знайти варіант від 700 євро (21,2 тисячі гривень).

Раніше ми писали, що у Берліні, де 84% містян винаймають житло, хочуть передати під контроль уряду квартири у найбільших орендодавців для захисту доступного житла. Це питання підтримали жителі на референдумі.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button