Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24978 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


У жовтні в Іраку завершився міжнародний проєкт з реновації головної автомобільної дороги за участі України. Про це пише ЦТС.
Мова йде про шосе, що з’єднує міста Багдад і Басра. Частину проєкту, а саме реконструкцію відрізку дороги довжиною 112 км, виконувала українська група «Альтком».

Реновацію фінансував Світовий банк. За словами керівника української компанії в Іраку Фармана Рамазана, остаточна вартість проєкту склала близько 90 мільйонів доларів.

Спочатку за перемогу в тендері боролися десять компаній, в тому числі з Греції, Єгипту, Лівану, Туреччини та України. Переможцем виявилася українська компанія, яка почала роботи у 2016 році. Загалом будівництво тривало чотири роки та фактично завершилось у 2020 році, проте лише минулого тижня супервайзінгова компанія рекомендувала прийняти об’єкт в експлуатацію.

Крім будівництва безпосередньо дороги та дорожніх споруд, підрядник створив специфічну супутню інфраструктуру – КПП, які є обов’язковим атрибутом в Іраку та торгові майданчики вздовж доріг.

В «Альтком» уточнили, що роботи довелося вести в умовах локдауну, урядової кризи та зупинки роботи порту, що тимчасово унеможливило імпорт необхідних матеріалів. Також через кліматичні умови, оскільки Басра є одним з найспекотніших місць на планеті, влітку роботи доводилося починати о четвертій годині ранку.

Компанія розпочинала виконувати замовлення з українським персоналом, проте до закінчення проєкту українських працівників практично повністю замінили місцевим населенням. Залишились лише менеджери з України.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button