Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото з фейсбук-сторінки події

Під стінами КМДА відбулася акція протесту проти підвищення оплати проїзду у громадському транспорті попри холод і несподівану вчорашню заяву мера Віталія Кличка про те, що подорожчання не розглядатимуть до кінця опалювального сезону.

«Вчорашня новина про відтермінування підвищення оплати проїзду — ще один елемент загравання з народом. Проте, все ж дуже хотілося б почути реальне обґрунтування причин підвищення оплати. В усьому світі міський транспорт збитковий та дотаційний, в цьому немає нічого страшного», — зазначають організатори, які в жовтні проводили «Марш за Київ».

Транспортний експерт Віктор Петрук

Учасники акції вважають підвищення тарифів необґрунтованим — адже наразі немає публічного розрахунку формули тарифоутворення, тарифна сітка проїзних невигідна пасажирам, досі немає єдиного електронного квитка тощо.

«Це не про 20/30/100500 гривень. Місто потребує складніших рішень, аніж гонитва за собівартістю. Спочатку — стратегія сталої міської мобільності, потім — перегляд тарифів на комунальний транспорт», — заявляє учасник акції Валентин Десятник.

Валентин Десятник

Організатори зауважили, що під час їхньої акції до будівлі КМДА підходила ще одна група протестувальників проти підняття тарифів.

Також завтра, 19 листопада, о 13:00 заплановано ще одну акцію проти підвищення цін на проїзд у міському транспорті та за аудит «Київпастрансу» й «Київського метрополітену». Її організує ГО «Соціальний рух».

Оголошені 16 листопада нові тарифи багатьох здивували. Крім різкого подорожчання разового квитка — з восьми до 20 гривень — міська адміністрація пропонує невигідні проїзні (2990 за місячний безліміт, місячні проїзні з обмеженням кількості поїздок), а найекономнішою опцією раптово виявилося придбання разових квитків за допомогою «Картки киянина», якої немає у застосунку «Київ Цифровий».

Читайте також: Як працює Картка киянина і чому всі раптово нею зацікавилися?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button